Polska

English Adventure - Kingswood po raz pierwszy w Polsce.

Termin

26.07-08.08.2020

Cena

1 tydzień 2050.00 PLN
2 tygodnie 3700.00 PLN

Cena zawiera

 • Kurs językowy General English ( 65 godzin tygodniowo )
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w ośrodku Sportowa Osada
 • Wyżywienie 3 x dziennie
 • Opieka kadry brytyjskiej i polskiej 24/7
 • Opłaty rejestracyjne
 • Wycieczki i transport
 • Certyfikat ukończenia kursu z centrum naucznia akredytowanego przez British Council
 • Aktywności popołudniowe i wieczorne prowadzone w całości po angielsku
 • Ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera

 • Dojazdu do ośrodka Sportowa Osada

Program i opis

W trosce o zapewnienie naszym klientom bezpiecznej i komfortowej nauki angielskiego stworzyliśmy na najbliższe wakacje wyjątkowe rozwiązanie. Tego lata nauczyciele i animatorzy z Kingswood przyjadą do Polski, aby realizować swój program w ośrodkach Sportowa Osada oraz Western Camp. To wyjątkowa okazja do nieograniczonego kontaktu z brytyjskimi nauczycielami i animatorami. Od ponad 10 lat polskie dzieci i młodzież wyjeżdżały do Anglii, tym razem możemy tę przygodę przeżyć w Polsce.

Kingswood Inspiring Learning od ponad 30 lat łączy przyjemne z pożytecznym, a ich interaktywny i specjalnie zaprojektowany program językowy wzbogacony o ciekawe aktywności sportowo-rekreacyjne jest hitem wśród polskiej młodzieży już od 10 lat!W tym okresie blisko 3 tysiące polskich uczniów wyjechało za pośrednictwem firmy Project do różnych ośrodków Kingswood w Wielkiej Brytanii. Kingswood jest obecnie wiodącą tego typu firmą w UK. Prowadzone przeznich programy pozwalają nie tylko na przełamanie bariery językowej, ale także otwierają studentów na nowe doświadczenia przez zabawę z językiem. Kurs językowy w Western Camp prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę native speakerów oraz activity leaders z Kingswood, a wspieranych przez polskich wychowawców, w tym nauczycieli i metodyków językowych Project.

General English

Kurs składa się z 16 lekcji języka angielskiego z native speakerem. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w systemie zig-zag (rano lub popołudniu). Uczestnicy zostają podzieleni na grupy 12-15-osobowe na podstawie wieku oraz testu poziomującego. Program rozwija umiejętności językowe takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, ale główny nacisk kładzie się na komunikację w języku angielskim, przełamanie barier językowych oraz immersję językową. Dla starszej młodzieży jest szansa na bardziej akademicki rozwój na programie Young Leaders (min. B1, 14-16 lat). Wszystkie zajęcia oraz aktywności prowadzone są przez przedstawicieli Kingswood i odbywają się w języku angielskim, co stwarza klimat porównywalny z pobytem w ośrodku Kingswood w Wielkiej Brytanii. Ważny jest fakt, iż program językowy został opracowany oparciu o wytyczne międzynarodowych instytucji edukacyjnych i językowych.

Sportowa Osada Ośrodek położony jest wzdłuż rzeki Warty, na monitorowanym terenie rozbudowanym o system wewnętrznych alejek spacerowych. Na terenie ośrodka znajdują się liczne boiska sportowe, sale gimnastyczne, baseny, ścianki wspinaczkowe, tory przeszkód, plac ze zjazdem linowym, spływy raftingowe, drewniany szałas grillowy, miejsce na ognisko z ławkami, wypożyczalnia sprzętu sportowego i rowerów górskich. Uczestnicy kursu zakwaterowani będą w pokojach 3-, 5- lub 6-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i balkony. Pokoje wyposażone są w szafki nocne, półki, szafę z wieszakami oraz lampki nocne, a łazienki w kabinę prysznicową, WC, umywalkę, szafkę na przybory toaletowe i lustro.

Po zajęciach Program pozalekcyjny jest przedłużeniem zajęć językowych i prowadzony w całości po angielsku przez wyszkoloną kadrę activity leaders z Kingswood. Codziennie organizowane są dwie różne aktywności w ciągu dnia oraz zajęcia wieczorne dla całej grupy. W programie przewidziane są na przykład zajęcia sportowe takie jak piłka nożna, siatkówka, taniec, a także zajęcia rozwijające umiejętności pracy zespołowej oraz kreatywności jak team building, problem solving czy bushcraft. W ciągu dwutygodniowego pobytu zaplanowane są także wycieczki – uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić farmę ekologiczną, wioskę indiańską czy też wziąć udział w przejażdżce rowerowej.

Zdjęcia

Wydrukuj