Czechy

Sanktuaria Czech

Termin

na zamówienie

Cena

Cena zawiera

  • transport autokarem
  • 2 noclegi
  • 2 śniadania i 2 obiadokolacje
  • obsługę pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera

  • biletów wstępu

Program i opis

ŚWIĘTY KOPECZEK - PRAGA - KOLIN - KUTNA HORA

1 dzień - Wyjazd z Polski wcześnie rano. Przejazd do Świętego Kopeczka - nawiedzenie Sanktuarium Wizerunku Najświętszej Marii Panny Miłosiernej, Kościół Pielgrzymkowy, Morawska Santa Maria Maggiore, Schody Święte. Przejazd do Pragi - zwiedzanie Starego Miasta - ratusz z zegarem Orloj, Kościół św. Mikołaja, Kościół Najświętszej Marii Panny, Dzielnica Żydowska - synagoga i cmentarz. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień - Śniadanie. C.d. zwiedzania Pragi - Wzgórze Zamkowe - Hradczany, Złota Uliczka, Katedra św. Wita, Praska Loreta z kopią Świętego Domku, Klasztor na Strachovie, Mała Strana, Most Karola, rejs po Wełtawie. Wieczorem przejazd na spektakl światło, woda, dzwięk - Kriżikowa Fontanna. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień - Po śniadaniu przejazd do Kolina - rynek z barokowymi kamienicami, ratusz, słup morowy, dawna dzielnica żydowska z synagogą, wczesnogotycka katedra św. Bartłomieja. Następnie przejazd do Kutnej Hory, miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO - Stare Miasto z kościołem św. Barbary, gotycka kaplica królewska, kościół klasztorny Wniebowzięcia NMP. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do kraju późnym wieczorem.

Zdjęcia

Wydrukuj